Zaznacz stronę
logotyp Foormat

Projektujemy doświadczanie komfortu

| |
Moje konto -
       | |
Moje konto   -   
MENUMENU

HOME STAGING…ekonomia i sztuka

Oferujemy usługę Home Stagingu…czyli przygotowania nieruchomości do rentownej sprzedaży lub najmu. Nasze działania mają na celu przyciągnięcie jak największego grona klientów oraz przyśpieszenie procesu sprzedaży/najmu. Sprawnie ocenimy potencjał i wydobędziemy go na pierwszy plan oraz zaproponujemy zmiany niezbędne do uatrakcyjnienia wyglądu domu lub mieszkania. Wykształcenie ekonomiczne i artystyczne rozwinęły w nas uwagę na te dwa aspekty w obrocie nieruchomościami. Mając na uwadze względy ekonomiczne i zasadę najwyższej stopy zwrotu z inwestycji oraz bazując na umiejętnościach projektowania wnętrz oraz stylizacyjnych, aranżacyjnych i dekoracyjnych, popartych dyplomem Akademii Sztuk Pięknych, przyczynimy się do wzrostu rentowności Państwa nieruchomości.

Jak pracujemy?

Pierwszy etap to konsultacja, podczas której omawiamy mocne i słabe strony nieruchomości. Następnie powstaje raport, na podstawie którego planujemy działania związane z metamorfozą wnętrz, ewentualnym nawiązaniem współpracy z firmami sprzątającymi i remontowymi oraz tworzeniem niezbędnych list zakupowych. Pamiętając, że względy ekonomiczne są kluczowe, dbamy o ustalenie odpowiedniego budżetu. Po przeprowadzeniu niezbędnych prac wykonujemy profesjonalną sesję fotograficzną pomieszczeń. We współpracy z wiodącymi serwisami internetowymi oraz zamieszczając ofertę na stronie foormat.pl, zajmiemy się sprzedażą/najmem Państwa nieruchomości. Przygotowane wnętrza chętnie zaprezentujemy potencjalnym nabywcom. W razie potrzeby zorganizujemy również dni otwarte.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych przeprowadzeniem przedsprzedażowej metamorfozy wnętrz lub przygotowaniem do efektywnego najmu oraz profesjonalnym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Zapewniamy, że warto!

Wszelkie prawa zastrzeżone - Foormat 2019

zasubskrybuj nasz newsletter